Результати громадських обговорень в Августівській сільській раді

9 серпня в Августівській сільській раді Одеської області відбулися громадські слухання, на яких місцевими жителями розглядалася пропозиція Іллінської сільської ради  об’єднатися з Августівською та Маринівською сільськими радами в Іллінську (Міжлиманську) об’єднану територіальну громаду із адміністративним центром в селі Іллінка.

Заслухавши голову Іллінської сільської  ради Григорченка С.В., голову Маринівської сільської ради Варчука М.В., голову Августівської  сільської ради Таран О.Г. та бажаючих із місцевої громади, шляхом голосування громадяни Августівської сільської ради відхилили надану пропозицію об’єднання Іллінської сільської ради.

На громадських обговореннях виступив і голова Усатівської сільської ради  Маковейчук І.В. Він звернувся до августівської громади із пропозицією об’єднання в Усатівську ОТГ. З даною пропозицією Усатівська сільрада вже зверталась в 2015 році, але, як повідомила голова Таран О.Г., депутати Августівської сільської ради не підтримали об’єднання. Тож, можливо, найближчим часом в Августівській сільській раді пройдуть наступні громадські обговорення.

Не дивлячись, що на добровільне об’єднання залишилося обмаль часу, дані громадські обговорення, які проходили вперше, не викликали зацікавленості у місцевої громади. Із майже 5 тис. жителів Августівської сільської ради на засіданні зареєструвалося 88 чоловік, а послугами автобуса, винайнятого Августівською сільською радою для підвезення жителів с.Латівка та сел.Набережного  скористалися 10 чоловік. Причин цього багато, але місцевим жителям, все ж таки, необхідно активно включатися у процес об’єднання. Вони повинні та мають право  здійснювати контроль роботи місцевої ради, впливати на процеси, які відбуваються на їх території та брати участь в її розвитку.